Naši ravnopravni velikom favoritu

Terzic pružio dobru predstavu i s osam golova bio naš najbolji pojedinac

Autori: ISMIR ĆOSIĆ

U prvoj utakmici turnira „Slovenia/Croatia kup“ bh. rukometaš i odlicno su parirali selekciji Slovenije, ucesniku predstojec eg Svjetskog prvenstva u Njemackoj, a da nije bilo naklonosti sudija domacinu, naši su možda mogli i uzdignute glave napustiti dvoranu u Kopru. Dobro otvaranje Naš je tim dobro otvorio utakmicu. Odbrana 6-0 je funkcionirala dosta dobro i prvih 15 minuta bh. tim je, uglavnom, kontrolirao rezultat (u 12. minuti bilo je 8:6 za nas). Drugi dio prvog poluvremena domacin je za n .....